Cyfrowy detoks

Czujesz przebodźcowanie codzienną bieżączką? Zbyt wiele informacji przetwarzasz na co dzień? Czy wiesz, że nasze mózgi powinny czasem odpocząć? Dzięki temu możemy naładować baterie i spojrzeć na nasze życie, relacje i sprawy z nową świeżością. Zapraszamy Cię na wypoczynek “tu i teraz”. Doświadcz każdej chwili w DoWoli. Wyłącz telefon i komputer i zamiast czytać o kolejnych aferach skup się na tym co masz dookoła. Czy to będzie śpiew ptaków, czy wiatr szumiący w koronach drzew, czy deszcz opadający na nasz ogród. Możesz tropić sarny biegające po okolicznych łąkach. Przemierzać izerskie szlaki. Dla osób które na poważnie potraktują swój detoks możemy przechować Waszą elektronikę i wydać dopiero na koniec pobytu. Odważysz się na taki krok? 🙂

cyfrowy detoks

Znajdujemy się w odosobnionej części Pogórza Izerskiego. Najbliższa większa miejscowość oddalona jest od nas o 6 km (Świeradów-Zdrój). Nasze życie płynie pośród łąk, lasów z niepowtarzalną fauną i florą, których moc unosi się w powietrzu gdziekolwiek się nie znajdziemy.

Z pokoi bardzo umyślnie pozbyliśmy się telewizorów by wyeliminować jedno z głównych źródeł niskiej energii i marnotrawstwa czasu. Gościom za to rekomendujemy nawiązanie  relacji z samym sobą, naturą oraz cyfrowy detoks. Czas spędzony na łonie natury z wyłączeniem niepotrzebnych strumieni informacji pozwoli nam spojrzeć na własne życie ze świeżością i dystansem, dzięki czemu będziemy mogli przystąpić do naszych “projektów życiowych” z nowym zastrzykiem energii.

Udostępnij:
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.