Praca zdalna

W DoWoli dostaniesz połączenie dobrej aury podczas pracy oraz mnogość atrakcji po jej zakończeniu.

Marzy Ci się odetchnięcie od zgiełku miasta, ale szef nie daje Ci urlopu? Chcesz usiąść z laptopem i kawą na tarasie słysząc tylko śpiew ptaków? A może chcesz zacząć szybciej weekend na łonie natury by wybrać się w góry? – U nas zrealizujesz ten ambitny plan.

Nasz dom to idealne miejsce do pracy zdalnej. Cisza i spokój pozwala na skupienie się oraz zwiększa kreatywność. A gdy za długo wpatrujemy się w ekran i przychodzi znużenie, łatwo znaleźć ukojenie spoglądając przez okno i wsłuchując się w szum wiatru i śpiew ptaków. Można również przewietrzyć umysł robiąc krótki spacer po ogrodzie czy najbliższej okolicy. W całym domu i ogrodzie jest zasięg wifi, można więc znaleźć swój zakątek do pracy. Mamy do dyspozycji komfortowe biurka do home office, jest świeżo mielona kawa, pobudzająca herbata oraz wystrzałowa yerba mate.  A po pracy ruszajcie w góry i zwiedzajcie naszą piękną okolicę.

Udostępnij:
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.