chleb

Śniadania

Śniadania podajemy w formie szwedzkiego stołu, jest wiele dań. Pieczemy własne chleby, mamy własne pasty na chleb, koktajle, lokalne jajka i miody. Każdy naje się do syta. W cenie oczywiście napoje.

Cena śniadania 45 zł za osobę dorosłą, dziecko do 9 lat, 25 zł.

Śniadanie zazwyczaj jest podawane o godzinie 9.00. Prosimy dowiedzieć się czy będą serwowane w wybranym terminie.

dowoli-wyzywienie-glowne
20230113_161334-COLLAGE22

Obiadokolacje

Posiłki można zamawiać w okolicznych restauracjach z dowozem, ich listę oraz menu można znaleźć u nas w domu.

Nasze obiady i kolacje serwujemy dla grup powyżej 20 osób, wg ustalonego wcześniej menu. Cena obiadu 75 zł od osoby (2 dania, deser i napoje). Cena kolacji 40 zł.

Możemy przygotować produkty na grilla na ruszt nad ognisko. Mięsa marynowane, kiełbasy, sery i warzywa do pieczenia, chleb, sosy, tacki i sztućce, drewno do palenia. Cena 60 zł za osobę.

rzodkiewka
papryka

ŚNIADANIA

Wyśmienite śniadanie jest ważnym startem każdego dobrego dnia. Gdy grafik atrakcji i szlaków do przejścia wypełniony jest po brzegi, wymogiem jest pełny brzuch 🙂 Dlatego staramy się aby każdy gość najadł się do syta.

Podajemy śniadania w formie bufetu, każdy nałoży sobie ile potrzebuje. Składają się z wielu dań, często ze świeżych produktów lokalnych (np. miody, jajka, wędliny, etc), pieczemy własny chleb, robimy zdrowe koktajle, stawiamy na nogi świeżo mieloną i aromatyczną kawą z ekspresu ciśnieniowego.  Wkładamy w przygotowanie śniadań całe serducho i staramy się, by wszystko smakowało wyjątkowo.